سلام رفقا

شب سرد و پاییزیتون پرتقالی

امشب یه مطلب مفید دیگه راجب تاثیر فوق العاده گانودرما روی بهبود عمکرد اندام های بدن براتون آماده کردم، امیدوارم تا اخر مطلب همراه من باشین.

تو مطالب قبلی راجب تاثیر گانودرما روی افزایش میل جنسی و عضله سازی صحبت کردیم. تو این مطلب راجب تاثیر گانودرما روی تنظیم کردن هورمون های بدن و برطرف شدن ریزش مو میخوام صحبت کنم.

همه ما کم و بیش با مشکلات ریزش مو مواجه شدیم. خانم ها مخصوصا بیشتر با این موضوع درگیرن و با کوچیکترین تداخل هورمونی موهاشون شر.ع به ریزش میکنه. از جمله هورمون هایی که روی رشد و ریزش مو تاثیر میذاره انسولین، هورمون تیروئید، تستسترون، پروژسترون و استروژن هست. هرکدم از این هورمون ها اگه به اندازه کافی ترشح نشن و یا بیش از اندازه ترشح بشن باعث ریزش مو میشن که ریزش مو یجورایی نشونه اختلالات بعدی هم میتونه باشه.

حالا سوال مهم اینجاس که که این هورمونها چه زمانی و چجوری باعث ریزش مو میشن؟ اگه بخوام مختصر و مفید به این سوال جواب بدم باید بگم که وقتی ما با سبک غلط زندگی و یا مصرف بیش از اندازه  قند و شکر تعادل انسولین رو  به هم میزنیم زکینه ریزش مو رو تو بدنمون ایجاد میکنیم. در مورد تیرویید هم باید بگم وقتی مشکلات کم کاری یا پرکاری تیروئید به وجود میاد ریزش مو ایجاد میشه. استفاده از مکمل های بدنسازی در بدن آقایون و ایجاد مشکلاتی مثل تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیم و بیماری های تخمدان باعث میشه سطح هورمون های نه و مردانه بدن کم بشه و در نتیجه ریزش موی شدید ایجاد بشه.

سوال دوم اینجا مطرح میشه و اینه که قهوه های گانودرما چجوری این مشکلات رو درمان میکنه؟ طبق تحقیقاتی که انجام شده قهوه گانودرما میتونه بدن رو در برابر استرس مقاوم کنه و میزان هورمونها برای بهینه سازی سلامتی بدن رو تنظیم کنه. از طرف دیگه گانودرما میتونه از سیستم غده های درون ریز بدن محافظت کنه و اونهارو تحت تاثیر مثبت قرار بده. غده های درون ریز، غده هایی هستن که تو تمام بدن وجود دارن و مسئول تولید هورمون هستن. این غده ها میتونن تاثیرات زیادی از لحاظ سلامت برای بدن داشته باشن. این غده ها روی متابولیسم، خواب، رشد، خلق و خوی جنسی و تاثیر مستقیم دارن و این موارد رو تحت تاثیر قرار میدن.

قهوه گانودرما علاوه بر اینکه هورمون های بدن رو تنظیم میکنه، به تقویت و افزایش رشد مو هم کمک میکنه. قهوه گانودرما خواص ضد التهابی هم داره که اعث بهبود گردش خون تو بدن میشه و با تقویت فولیکول های ریشه مو باعث افزایش رشد و تقویت موی سر میشن. از طرف دیگه گردش خون رو تو پوست سر بالا میبره که این موضوع از سفید شدن زودرس موها جلوگیری میکنه. گذشته از این موارد قهوه گانودرما آنتی اکسیدان خیلی زیادی داره و از اونجایی که یکی از دلایل اصلی ریزش مو استرس و رادیکال های آزاد هستن، باید گفت استفاده از قهوه گانودرما این مشکل رو رفع میکنه. به این شکل که رادیکال های آزاد رو از بین میبره و با درمان استرس ریزش مو رو منهدم میکنه.

امیدوارم که استفاده کافی رو از این مطلب برده باشین، انشالله تو مطالب بعدی پست های جذابی براتون میذارم.

خیلی خیلی دوستون دارم، اگه سوالی اشتین میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من درمیون بذارین.

شماره تماس: 09383802858

ایمیل: Javad.shr1991@gmail.com

تلگرام: @javad_shiri

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها